بدون شک یکی از مورد انتظارترین بازی‌ها در کل نسل هشتم بازی‌های ویدیویی، عنوان Red Dead Redemption 2 است. شرکت مشهور Rockstar این بازی را در ماه‌های گذشته به صورت رسمی معرفی کرد و قرار بود تا آخر سال جاری میلادی آن را تجربه نماییم اما مدتی پیش اعلام شد که Red Dead Redemption 2 با تاخیر مواجه شده و در سال ۲۰۱۸ منتشر می‌شود. همان طور که در هفته گذشته وعده داده شده بود، تریلر جدیدی از این بازی منتشر شده و شما می‌توانید برای مشاهده آن با ایکس‌باکس وان ایکس همراه باشید.

پس از معرفی بازی Red Dead Redemption 2 و انتشار یک تریلر اولیه از آن، اطلاعات و حرف و حدیث های متعددی در مورد بازی به گوش رسید. به عنوان مثال به طور غیر رسمی مقداری در مورد داستان و وقایع آن شنیدیم و حرف و حدیث هایی نیز از نسخه‌ رایانه‌های شخصی به میان آمد. پیش از انتشار تریلر امروز، تصور می‌شد که شخصیت اصلی داستان بازی Red Dead Redemption 2، پسر پروتاگونیست قسمت اول (جان مارستون)، یعنی جک مارستون است اما هم‌اکنون می‌دانیم که در این بازی باید در نقش شخصیتی به نام آرتور مورگان (Arthur Morgan) قرار گرفته و به ماجراجویی بپردازیم. طبق توضیحات این تریلر، Red Dead Redemption 2 داستان یک قانون شکن و یاغی به نام Arthur Morgan و گنگ Van der Linde را تعریف می‌کند؛ آن ها برای بقا یافتن در قلب وسیع و ناهموار آمریکا، با دزدی و غارت راه خود را پیش می‌برند.

بازی Red Dead Redemption 2 قرار است در اوایل سال ۲۰۱۸ میلادی برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه شود و شما عزیزان می‌توانید آن را در هنگام عرضه، از فروشگاه نارسیس اصفهان به راحتی خریداری نمایید.

تریلر جدید بازی بازی Red Dead Redemption 2 را در پایین تماشا و دانلود نمایید:

 

دانلود ویدیو با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود ویدیو با رزولوشن ۴۸۰p